Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
1
123
124
Profilova fotka
Daruju 10kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím 5kg ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andilek85 dam ti 6, pro jistotu jo ? :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@llucinka Ahojky, mohla bych proprosit o rady ohledně dělené stravy? Děkuji Míša
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Zdravím dámy, s kamarádkami řešíme, jak zhubnout do plavek na léto 😉 Dostal se ke mne článek ohledně boxu: https://www.okwu.cz/box-moderni-zpuso... píšou tam také, že není náročný ohledně vybavení a navíc se kalorie při něm ,,pálí sami". Máte s boxem některá zkušenosti? Trochu se bojím, že je to více mužský sport 😞 Díky za všechny rady
Odpovědět
1
123
124
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?