Jak jsem před svatbou zhubla 10 kg

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, koukám, že téma "hubnutí" je pořád velice populární. Po tom co jsem se v "albu příprav" zmínila, že jsem před svatbou zhubla 10 kg má IP byla plná. Proto píši sem, jak jsem to dokzala. ;-) Hubnutí nebylo vůbec jednoduché, trápila jsem se, ale zhruba během 2 mesíců jsem těch 10 kg měla dole. Stačilo změnit jídelníček a přidat trochu pohybu. Já jsem vždy byla celkem štíhlá až do doby co jsem začala před 2,5 lety žít s manželem (tehdy ještě přítelem), začala jsem pěkně vyvářet, teplé pozdní večeře atd... a pěkně tloustnout. Každý jsme jiný, já zhubla asi takhle: ráno normální snídaně(což já nikdy nesnídala), během dne jogurt, ovoce, zelenina a od šesti už nic, dvakrát týdně aerobic. No a vyšlo to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já mám suchý těstoviny heč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine suché?? to je budeš chroupat?? :-S aspoň si je uvař :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 ježiši marjá :-D tak to je snad jasný, že si je uvařím ]-( :-D
Odpovědět
@kacka33 Tyjo, 10kg za měsíc je šílený!!! Jestli můžeš, tak tohle vůbec nedělej....Nebo teda jako samozřejmě dělej vše dle svého uvážení :-) jen je to podle mě fakt o zdraví.... @kitinka76 Tak tak, cvičení po ránu je nejlepší start nového dne....jen se k němu donutit, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 cvičení po ránu....znám aj příjemnější způsob, jak začít novej den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hlásim oběd - dalamánek se sýrem, 5 kiwi a asi půl plechu makovce od včera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 já taky!!! kafe a cigárko.... ;-) myslela jsi ten samý, že?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 @mon_88017 určitě myslela pivo a lopatu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 máš na to kiwi nějakou úchylku, nebo ho taky fasuješ pro housenky??
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine nikoliv, pivo, UTOPENCE a lopatu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 kdybych se neznala, tak si řeknu, že čekám ňu ňu vetřelce, páč zničeho nic už asi měsíc žeru kiwi po kilech a těsně mi chutná...no a pak zase začnu žrátněco jinýho, třeba před státnicema sem jela dva měsíce na paštikách Májka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no chtěly jste, abych si dala za vás, tak vás jen informuju ;-) sviňárna, já vím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mon_88017 tak to je to kiwi snad lepší :-) já ujíždím na cherry rajčátkách, kupodivu i teď, zato jsem už čtrnáct dní neměla čokoládu a to jsem mívala fakt absťáky
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 "doslova a dopísmene" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine :-D
Odpovědět
A ja mela houbove flicky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evka2011 na cherry rajčatech jsem ujížděla na podzim :-D a pak na feferonkovým salátu z bufetu na akádě :-D
Odpovědět
@mon_88017 @kitinka76 Holky, já už jsem přes půl roku nekuřačka, takže mě napadá ještě jeden způsob a ten se dá v podstatě taky nazvat cvičením :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 jo... to je bezva cvičení ;-) jenže my jsme tu taková sbírka "slaměných vdov" co mají chlapy minimálně přes týden pryč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 esli myslíš takový ty nemravnostě, techtle, mechtle a podobně, já bych techtlila a mechtlila jak divá, ale starýmu se nechce :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 já bych taky mechtlila.... jenže drahý dojede až zítra :-(
Odpovědět
@kitinka76 @moon_88017 A ja nemuzu techtlit mechtlit protoze je tu teta z Cervene Lhoty, takze tak. Ale zase bohudiky za ni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 to je od něj krajně nezodpovědné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 to je!!! Mechtlit jen o víkendu... snad si budu muset najít náhradníka na všední dny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vám holky docela závidím, já bych mohla s klidem být jeptiška a vůbec by mi to nechybělo :-( až mám strach, aby si manžel nenašel kvůli tomu jinou, jak se mnou skoro pořád nic není... :-( nebo spíš skoro pořád nebylo, protože teď už na to teda vůbec nemám ani pomyšlení
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 nooo, mechtlit jen vo víkendu...pokáď si zrovna ten voháňka z hájovny nevzpomene, že potřebuje vykopat kanál...to pak to moje zlato sedne na bagr a fičí do háje a já mám po ptákách :-D :-D :-D @evka2011 neboooj, každej máme jinou potřebu a snad tě tvůj muž zná natolik, aby věděl, co potřebuješ ;-)
Odpovědět
@evka2011 @mon_88017 No přesně tak. Já se třeba neumím navnadit, když třeba máme po hádce, nebo když jsou problémy v práci a tak. A to ten můj jo :-D Jsem někde četla:"Já bych chtěl sex pořád, moje partnerka nikdy. Udělali jsme kompromis a děláme to co druhý den."
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jsi mi připoměla hlášku "manželství je skvělá věc-člověk může mít sex, i když se mu zrovna nechce" :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jiné téma než techtlení a mechtelní by tu nebylo? :-D
Odpovědět
@mon_88017 @kitinka76 No tak holky to vám nezávidím :-) Kde se vám ty chlapi jako courají??? :-D ale nezoufejte, já ho mám každý den doma a taky mi někdy naznačí, ať si lehnu a uklidním se :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?