Zvát kolegyně?

28. dub 202230

Ahoj holky, zvažuji, jestli pozvat na raut kolegyně, se kterými se znám teprve rok a půl, ale máme hezký vztah, vídáme se i mimo práci a právě proto, že se vidíme častěji kvůli práci, tak klasický všechno rozebíráme. Na oběd budu zvát své dlouholeté kamarádky a zvažuji, jestli právě na večer pozvat pár kolegyň, které znám krátce. Děkuji za názory!

 • Já bych pozvala 🙂 Ale musíš počítat s tím, že dost možná si s sebou budou kolegyně chtít vzít i partnery a hned se ti počet hostů rozroste. Vlastní zkušenost 😃

 • Zalezi jak to citis….ja zvu kolegyne jen dve.jedna je zaroven i ma kamoska a ta druha mi je proste blizka,mam ji rada…. Ostatni ne.takhle mame pocet 70 lidi 😂. Zvu je na celou svatbu

 • Mám blízký vztah s kolegyněmi, ale nezvala jsem je. Bylo by to hned o min. 10 lidí víc. Bylo to pro mě těžké rozhodování, ale všichni v okolí mi radili, ať je nezvu, že to není žádná povinnost. Tak nakonec jsem udělala větší pohoštění do práce a oslavila jsem to s nimi takhle.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vozíme svatby v luxusním bílém cabrioletu WANDERER W24 (AUDI) z roku 1938.Jezdíme v okruhu 150km v okolí Brna. K autu náleží stylově oblečený řidič .
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
  Články od našich partnerů
  Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
  Výběr svatebního termínu podle numerologie
  4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
  Archiv článků od partnerů