Svatba Srpen 2021

10. kvě 20218

Ahoj holky, tak už se nám blíží srpen a všimla jsem si, že jsou skupiny jak na červen, tak na červenec.. no tak jsem chtěla taky jednu vytvořit pro nás pro srpnové nevěsty 🙂 můžeme si psát a sdílet jaké jsou nové opatření, rady a jak jsme daleko s přípravami.. nebo prostě, co vás napadne 🙂 Všechno se zlepšuje a věřím, že nám to vyjde! My nic nepřesunujeme! 😃 A máme mít nakonec do 80 hostů na svatbě ze 115 tak věříme, že to půjde 🙂 Má mi přijet asi 50 hostů ze zahraničí... takže vše bedlivě sleduji 😃 Tuto skupinu zakládám v pozitivním duchu 🙂!!!

• V srpnu nam to vyjde, uz proste musi byt zivot normalnejsi 🙂

• Já doufám, že v srpnu bude situace mnohem lepší a vše nám krásně vyjde. Nemám žádný plán B. Svatbu vysněnou od 14ti a teď, když se konečně blíží, vzdát se jí nechci. 🙂

• 7.8. 😉 nic neruším a nepřesouvám. Máme cca 100 lidí. Svatba na samotě uprostřed lesů. Takže jestli bude povoleno 50 tak to řešit nebudu. Když nic tak se berem osamotě a párty se udělá později. Jinak mám zajištěné všechny služby a šaty. Jinak nic neřeším. Nevim ani co 😀... jo teda jdu udělat oznámení. Lidi se pořád ptají kdy to bude 😄

• Sponzor fóra
  • @zannast  @lumakalu  @denous123  jé to jsem ráda, že je tady více nevěst na srpen s pozitivním duchem! Taky nic určitě nechci rušit a myslím, že srpen bude přesně ten měsíc, kdy to všechno vyjde 🙂 a holky, budete mít svatbu venku nebo vevnitř?

• My budeme mit obrad venku a hostinu uvnitr (pokud to bude mozne). 🙂 Pripadne bych snad na posledni chvili sehnala nejake party stany a udelalo by se to venku v nasem resortu, avsak to je jen muj napad, oficialni plan B nemam, protoze verim, ze nebude potreba 😃

• @denous123  taky to mám v plánu uvnitř, no při nejhorším, by se to určitě dalo udělat venku 😃 ale také věřím, že to už nebude potřeba 🙂

• @happymony  My to máme tak napůl. Obřad venku a hostinu ve stodole, ale nějaké posezení budeme mít i venku. 🙂

• Máme na konci srpna a taky plánujeme a doufáme, že vše klapne ☺️ Inspirujte, co vše již máte zařízeno?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
    Navrhuji oznámení na zakázku a na www.BudeVeselka.cz najdete mé návrhy kolekcí designových svatebních tiskovin, svatebních webů a dárků.
    Originální svatební dárky pro Vaši úžasnou svatbu. Obdarujte své svatební hosty, poděkujte rodičům nebo překvapte budoucí novomanžele.