Menu Forum

Svatba kolem 120 hostů, pojďme si měnit zkušenosti

20. dub 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 1015 příspěvků. Má 6 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @mishon no to asi musíš vybrat 5 nej kamarádek emoticon
4. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishon
4
Registrovala se 22. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mishon
4
 @majanax tak vybráno už by celkem bylo, tak snad se ostatní nenaštvou emoticon
4. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
Registrovala se 27. března 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 12 přátel. Dolní Břežany, Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
mandarinka26
13
Registrovala se 27. března 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 12 přátel. Dolní Břežany, Region Praha - západ.
 My máme 3 dospělé drůžičky a dvě malé holčičky emoticon
4. led 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
majanax
7
  • Neví, kdy bude svatba
 @mishon No, ale kdyby jich bylo těch 15 tak to nemají ani v americkém filmu emoticon emoticon
4. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mishon
4
fotoportrét
fotoportrét
mishon
4
 @majanax že bych trumfla i americkej film? emoticon no snad ani raději ne, nebudu z toho dělat šaškárnu emoticon
4. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Mysločovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
smisekivuska
10
Registrovala se 19. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Mysločovice, Region Zlín
 Ajoj. My měli na svatbě 115 lidí. 100 na oběd a zbytek přišel na večer. Posadili jsme je všechny co měli přijtí až na večer na konec stolu, takže se nikdo nedivil, že vedle něj jsou neobsazené místa. Plánek kde kdo sedí jsme měli také a u vchodu stáli svědkové (+ osoba, která znala všechny přítomné) a naváděli je, kam si mají sednout. Na určeném místě měli ještě jmenovuku, takže to nemohli splést emoticon Myslím, že takový počet jde zvládnout emoticon Pokud budete mít na svatbě i hodně dětí, doporučuji vytvořit dětský koutet s pastelkama, kartama, člověče nezlob se, atd. My to měli, děti se zabavili a rodiče si mohli spokojeně vypít kávu a povykládat si emoticon
4. led 2013 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 @mishon Dobrý den, otázka mě zaujala a odpovědi také (i když si myslím, že někde bude pěkný zmatek). Záleží na prostoru, kde vše proběhne a na tom, kdo to bude organizovat. Já mohu mluvit jenom za nás (tj. za mě a moji manželku emoticon ). Většinou jsou celé oslavy u nás na jednom místě (obřad, oběd, raut), zvláště když je hodně hostů. Je to bez přejezdů a je více času. Když máme požadavek podobný jako máte Vy, tak naplánujeme čas obřadu, obědu a příchod dalších přátel. Oběd pro pozvané je v hlavním sále a pozvaní, kteří přicházejí jsou očekáváni buď ve venkovních prostorách nebo v dalších vnitřních prostorech kdyby pršelo. To už je naše starost, aby nebyli o hladu a žízni emoticon a aby byli uvítáni a informováni apod. to už děláme v rámci celkových služeb a není potřeba žádný koordinátor. I když jsou i na obřadu, ale nejsou pozvaní k obědu, tak už se o ně staráme. Po skončení oběda se potom připojí k hlavním "aktérům", raut pokračuje v hlavním sále. Je to v klidu, nikdo Vás u oběda nehoní, takže novomanželé nemusí být nervózní. Ale je to otázka možností areálu kde svatbu budete mít. Toto je takový nástin jak to jde udělat.
12. led 2013 ve 14:14  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara002
1
Registrovala se 20. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dara002
1
Registrovala se 20. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Doufam, ze nevadi, ze se pripojuji k diskuzi az ted a navic s dotazem.....jsem uplny novacek (zasnoubena mesic) emoticon
Budeme se brat sice az pristi rok v lete, ale jelikoz nas bude cca 120 a potrebovala bych hosty i ubytovat, resime misto uz ted. Nevite prosim nektera o miste ve stredoceskem kraji nebo v jiznich Cechach, kam by se veslo tolik lidi vcetne ubytovani a pripadne bychom mohli mit castecne hostinu z jinych zdroju?
Moc dekuji za jakoukoli odpoved emoticon
20. dub 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí