Menu Forum

Kameraman na svatbu dne 5.7.2014 v Praze

24. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mhpraha
1
Registrovala se 17. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2014
    Praha 1, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mhpraha
1
Registrovala se 17. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Region Praha.
    Praha 1, Region Praha
 Hledám kameramana na natočení svatby v Praze dne 5.7.2014. Prosím o zaslání cenové nabídky. děkuji.
20. únor 2014 v 15:50  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

1
 @mhpraha

Dobrý den,

Váš termín mám volný, pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte mejlem nebo telefonicky, kontakty a ukázky mé práce najdete na mých www stránkách emoticon .

Hezký den, Petr Pobořil
20. únor 2014 v 16:37  •  www.videoprotebe.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@mhpraha Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
21. únor 2014 ve 12:00  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mhpraha
1
    Praha 1, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mhpraha
1
    Praha 1, Region Praha
 @videoprotebe Dobrý den, děkuji za odpověd. jaká by byla cena za natáčení v Praze, od přípravy nevěsty cca 12 hod po svatebni hostinu do 18 hod? děkuji Martina Havlišová
24. únor 2014 ve 13:46  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO