Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu 23.8.2014, okres Vsetín

18. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
sani91
19
Registrovala se 24. října 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sani91
19
Registrovala se 24. října 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobrý den hledáme svatebního fotografa na sobotu 23.8.2014 . okres Vsetín .

Děkuji za nabídky.
17. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, dejte si poptávku do kategorie fotograf a fotografie, určitě budete mít víc nabídek...-)
17. bře 2014 ve 21:53  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 1 měsícem)

@sani91 Dobrý den Sandro a Radime.

Váš termín mám volný, budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - buď zde na beremese, nebo přes odkaz dole pod textem.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád sdělím podrobnější informace.

S pozdravem

Honza
18. bře 2014 v 10:46  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí