Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu 23.8.2014, okres Vsetín

18. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
sani91
19
Registrovala se 24. října 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sani91
19
Registrovala se 24. října 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 7 přátel.
 Dobrý den hledáme svatebního fotografa na sobotu 23.8.2014 . okres Vsetín .

Děkuji za nabídky.
17. bře 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, dejte si poptávku do kategorie fotograf a fotografie, určitě budete mít víc nabídek...-)
17. bře 2014 ve 21:53  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@sani91 Dobrý den Sandro a Radime.

Váš termín mám volný, budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - buď zde na beremese, nebo přes odkaz dole pod textem.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád sdělím podrobnější informace.

S pozdravem

Honza
18. bře 2014 v 10:46  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí