Menu Forum

Hledám šikovnou kadeřnici na svatbu 23.8.2013, Praha

12. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
locika83
Registrovala se 9. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 23. srpna 2013
fotoportrét
fotoportrét
locika83
Registrovala se 9. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
 Sháním kadřnici, která by měla čas a zájem učesat 1 nevěstu a 3 družičky na Praze 5.
9. srp 2013 v 08:29  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
svatba_stylove
Svatba stylově
Michaela Pokorná PRO

Organizování svateb - Region Praha
6

“Milé nevěsty, na přání zákaznic jsme na své stránky přidali i stylové vánoční dekorace. Pro fanoušky našeho facebooku máme slevu 10%. Akce platí do 20.12.2012. Přidejte se a získejte slevu! http://www.facebook.com/SVATBASTYLOVE”
(Před 3 lety)

@locika83 Dobrý večer, v tomto termínu Vám mohu nabídnout a doporučit kadeřnici, která pro nás češe nevěsty již druhou sezonu. Je šikovná a vždy si vyslechne nevěstino přání, které přesně splní. Pokud si budete přát, napište mi do vnitřní pošty svůj e-mail, zašlu Vám fotky její práce.

Pokud byste si budete přát, zajistíme Vám i květiny, dekorace a další potřebné.

Hezké přípravy!

Michaela Pokorná
Svatba-stylově
11. srp 2013 ve 22:59  •  www.svatbastylove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
locika83
fotoportrét
fotoportrét
locika83
 Dobrý den,ano měla bych zájem. Mohu Vás tedy požádat o zaslání foto..jsem do středy služebně v Berlíně, tak bychom mohly případnou schůzku naplánovat na tuto středu nebo čtvrtek..
Můj e-mail je tedy:
lucie.garm@gmail.com

Mockrát děkuji za kontakt.

S pozdravem

Kotoučová Lucie
12. srp 2013 v 08:43  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí