Menu Forum

Hledám šikovného kameramana na svatbu 26.09.2015 v Brně.

25. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
nelki
9
Registrovala se 28. října 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
nelki
9
Registrovala se 28. října 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele.
 Hledám šikovného kameramana na svatbu 26.9.2015 v Brně. Děkuji za nabídky.
18. led 2015 v 16:50  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
 Dobrý den,
dovolte mi, abych Vám nabídl služby našeho videostudia při o.s. InternetPoradna.cz. Velmi rádi Vám Váš nejvýznamnější den v životě natočíme. Disponujeme technikou na profesionální úrovni a natáčíme ve Full HD kvalitě. Natáčíme jakoukoli část svatebního dne, případně i celý den, a to od příprav po cca 18. hodinu, kdy zpravidla proběhne sólo novomanželů, pokud si budete přát, můžeme natáčet i déle (za příplatek). Odkazy na ukázky naší dosavadní práce, a to té, kterou se souhlasem objednatele máme povolení publikovat můžete najít na našem facebooku Videostudio InternetPoradna.cz. více v interní poště. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi. emoticon emoticon
29. led 2015 v 10:30  •  www. internetporadna.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku. Jsme z Pardubic.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
Mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem. Ceny máme přijatelné pro každého. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
25. únor 2015 v 17:35  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí