Znáte prosím fotografa, který fotí kvalitní a přirozené reportážní fotky - Praha 1.7.2017?

Hledám fotografa, který dá rád přednost zachycení svatebního veselí před aranžováním rádoby efektních záběrů. Cena kolem 10 tis. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Napadá mě Khiria, cit pro fotky, kvalita, množství i cena. Nicméně takových fotografů může být spousta, jde o to, jaký styl fotografií se vám líbí a co očekáváte. Zkuste najít fotky, které by říkaly to, co chcete mít a dejte na ukázku, řekněte počet a požadavky. Každý fotograf fotí trochu jinak... A rozhodně zjišťujte detaily, nejen ceny, ale i serióznost (tj. smlouva, zastoupení v případě možnosti, že fotograf náhle onemocní atp.,termín dodání fotek/kvalita/dodatečné úpravy fotek a množství...). Určitě nekoukejte jen po ceně, sledujte i reference.
Odpovědět
Profilova fotka
JonatanJan
Odpovědět
Profilova fotka
koukněte na Michal Mládek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také mohu byt k dispozici. Termín zatím volný. Vše mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Konkrétně se mrkněte třeba na album SImona a Radek, kde jsme byl s novomanžely celý den a opravdu se něco dělo. K dobrému zachycení reportáže je třeba především nechat fotografa fotit dost dlouho. Ani superman s foťákem Vám neudělá supr report za dvě hodiny. Tento termín mám zatím neobsazený. U mne dostanete jak stylizované portréty s výraznou psd úpravou, tak velmi přirozenou reportáž, která odvypráví celý den. Máte tak vlastně dva v jednom. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Mrkněte na mé webové stránky. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, budu rád, když se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Jan Šibík, to je česká reportážní legenda :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve vašem termínu mám zatím volno a myslím, že by se Vám moje práce mohla líbit. Budu rád když se podíváte na můj profil a web, kde najdete jak ukázky práce, tak i reference klientů. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Mozna bych se Vam libila, najdete mne na webu nebo tady mam profil :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Já se na to specializuji. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si doporučit sám sebe - při focení svateb vycházím ze zkušeností humanitárního fotografa a výstup dodávám právě jako reportáž Vašeho svatebního dne. Budu rád, když se podíváte na mé stránky, kde můžete vidět, jak má práce vypadá. Děkuji, Gonzalo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?