Znáte nějakého dobrého fotografa z Opavy nebo poblíž Opavy, kdo má volno 20.6.2015?

Hledám dobrého fotografa nebo fotografku na svatbu, která se koná dne 20.6.2015 Opava-Kravaře. ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem z Ostravy, 20. června mám ještě volno ;-). Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne. Novomanželské fotografie vždy uzpusobuji fotografovanému páru, takže po konzultacích vybereme vhodné místo na focení a eventuelně i rekvizity, které si vyrábím sama a jsou vymyšlené na míru konkrétní fotografie. Posílám poslední foto jako příklad, byť není úplně svatební. U obřadu kladu důraz na detaily, snímky rodičů, sledující svatbu, detailnější portréty ženicha a nevěsty a spolupracuji s kameramanem nebo amatérským fotografem z rodiny. Do soukromé zprávy Vám zasílám nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj @evelina7728, mám tento termín poslední volný v červnu. Pošlu nabídku do SZ. Přeji krásný den Karel Vojkovský
Odpovědět
Neznám dobrého, ale znám NEJLEPŠÍHO ;) Michal Krusberský :-) Byli jsme s ním maximálně spokojeni, mrkni na naše svatební album..
Odpovědět
Profilova fotka
@evelina7728 Dobrý den Evelíno, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu budu rád, pokud navštívíte můj profil, kde naleznete různé reference. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, za sebe doporučuji Martina Kubečku.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?