Zdravím,sháním fotografa na 15.8.2015 Ondřejov

Profilova fotka
Zdravím,sháníme fotografa na 15.8.2015 Ondřejov-Praha Vychod.Obřad a hostina na Hotelu Sen v Senohrabech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máte zprávičku...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný a rádi přijedeme. Můžete se mrknout zde na fóru na profil pro více info o nás, případně vše najdete na webu nebo FB. Přejeme pohodový den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku Vám posílám. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
@salinka88 Dobrý den. Také Vám mohu nabídnout své fotografické služby. Ceník a další fotky najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a tak posílám interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím také neobsazen. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace. Pokud vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?