Začínající fotograf Praha 25.7.2014

Profilova fotka
Dobrý den, hledám pro kamarádku fotografa na svatbu, který je ochotný fotit za symbolickou cenu. Někdo kdo je začátečník by se hodil. Je tu někdo takový z Prahy a měl by čas 25.7.2014? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ale co je pro Vás symbolická cena? Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@mm_foto děkuji za odpověď ale koukám, že jste z daleka takže to bude asi bezpředmětné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kiss_army Jakou máte představu o ceně? A odkud jste? Možná bych měla dobrý tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nita1984 Kamarádka je z Prahy, jak píšu v názvu diskuze.. Cena? Pro kamarádku je prý i 1000,- Kč moc.. Proto právě hledám, někoho kdo není Profi a začíná fotografovat.. Víte o někom takovém? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kiss_army Tak do 1000Kč fakt nee, doporučila bych to promyslet... co člověku po svatbě zůstane.. fotky, prstýnek, manžel.... na tom bych nešetřila
Odpovědět
Profilova fotka
@nita1984 já toto do ní hustím pořád, ale mají to trošku komplikovanější... :-( Mě řekla, že bude ráda když jí to nafotím já, ale já nejsem žádný fotograf tak jsem myslela že zkusím sehnat někoho tady. Občas se tu někdo jako začínající objeví a hledá nabídky, tak doufám že budu mít "štěstí" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kiss_army složitější chápu, ale jak říkám, zrovna tohle je vážně položka důležitá.. mám senzačního fotografa, za celý den by se vešla do pěti tisíc, jen za obřad i za míň...
Odpovědět
Profilova fotka
@nita1984 kdyžtak toto je mail na kamarádku, tak jí zkuste napsat a třeba se domluvíte :-) korintova-klara@seznam.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?