Výběr fotografa na 29. 7. 2017 - Mlýn Vodníka Slámy

Dobrý den, hledáme spolehlivého fotografa, který by zachytil všechny důležité okamžiky našeho významného dne. Obřad se bude konat v kostele Navštívení Panny Marie v Ostravě, hostina proběhne v areálu Mlýna Vodníka Slámy. Naší podmínkou je právě zkušenost fotografa/fotografky s focením v tomto areálu. Předem děkujeme za vaše tipy a nabídky. Petra & Martin
Odpovědět
Správné datum je samozřejmě 29. 7. 2017 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, U Vodníka Slámy to máme moc rádi :) termín bych volný taky měl... Pokud Vás moje práce zaujme (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další info k focení), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_ha už som ti dátum v nadpise opravila za správny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili, termín máme zatím zázračně volný a místním podmínkám se dokážeme přispůsobit. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Výběrem fotografů, kteří tam už fotili se připravíte u spoustu skvělých fotografů, kteří fotili na jiných krásných místech.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby. U Vodníka Slámy fotím poměrně často.
Odpovědět
Dobrý den, dnes už jsme si našeho svatebního fotografa vybrali. Přesto vám všem děkuji za nabídky a přeji hezký den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?