Volný svatební fotograf v termínu 14.7.2018 v okolí Olomouce?

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu v termínu 14.7.2018, okolí Olomouc...Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z okolí Olomouce nejsme, ale rádi přijedeme. Máme svatby po celé České republice. Malá ukázka svatebních fotografií. Více informací, svatební balíčky+ ceník najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Pro veškeré info prosím mrkněte na můj web. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Moc ráda vám svatbu nafotím :) Krásný den, Káťa
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a jsem z Olomouce, víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@marss08 Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotografuji Váš den D. Ukázky mé práce a další potřebné informace naleznete na mém profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bylo by mí ctí zachytit váš jedinečný den plný krásných emocí :-) , pokud Vás má tvorba osloví tak se ozvěte, termín mám ještě volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?