Volný fotograf v okolí Ostravy 4.7.2020 ?

Ahoj, sháníme šikovného fotografa či fotografku na naši svatbu 4.7.2020 nedaleko Ostravy. Dost fotografů je již obsazených, proto se obracím přímo sem. Představujeme si něco v "přírodním" stylu, obřad se koná venku, a také někoho, kdo nefotí klasické "strojené a umělé" fotografie. Děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste si najít na fb HanyM Photography nebo ma i web ale ten si nepamatuju jak je. Jmenuje se Hana Mrazkova, bude fotit svatbu nám a vím, že má ještě nějaké volné termíny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům se svou nabídkou. V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak muzete kouknout i na moje stranky. Rekl bych, ze fotim v "prirodnim" stylu a strojene fotky u me moc nenajdete:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný mám, ale jsem až z Prahy. Pokud se vám budou líbit moje fotografie rád se s vámi domluvím
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotografie zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dorý den, rád Vám nabídnu svoje služby ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Mám volno - budu se těšit ! Napišme si!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud ještě nemáte vybráno, hlásím, že mám volno, ráda Vaši svatbu nafotím. Jsem z Klimkovic, takže lokaci znám dobře :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já to datum mám také volné. Mrkněte se na web, budu ráda, když se ozvete :) Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
@ petaherec Dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa na svojí svatbu, hlásím volný termín. Budu rád, pokud byste si našla a čas a podívala se na můj profil, kde kromě mé tvorby, naleznete i všechny potřebné informace. Rád bych Vás pozval i na svatební veletrh Svatba 2020, který se uskuteční na Výstavišti Černá louka v Ostravě první únorový víkend. Můžete třeba navštívit náš stánek. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jmenuji se Anna a jsem svatební fotografka. Fotím svatby po celém světe a momentálně jsem na svatební sezóně v Indii. Poté se vracím na svatební sezónu do ČR. 4.7.2020 mám stále volný termín. Velmi ráda Vám svatbu nafotím. Mé stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla mé služby. Ukázku fotografií naleznete na webu. Pro více informací mne, prosím, kontaktujte. Pěkný den, Uhrová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme a nafotíme vám krásnou svatbu. Fotíme ve dvou za cenu jednoho 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Ostrava není problém. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?