Voľný fotograf na svatbu 3.7.2015? (České Budějovice, Kuklov)

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadáme fotografa na svatbu, ktorý by mal ešte tento termín voľný. Radi by sme len foto z príprav, obradu a potom spoločné foto. Ďakujem za ponuky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, sezónu máme krásně plnou, ale pátek 3.7. je zrovna volný :-) Pokud by Vás naše práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat :-) S přáním krásného večera, Svačinová Sylvie, Tábor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu zrovna v ČB v tomto termínu. Tedy žádné vícenáklady za dopravu! Ráda vám vaš obřad a momentky nafotím. Koukněte ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný :) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím. Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat. Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny.. Pěkný den a klidné přípravy! Jan Berghauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, více práce naleznete na blogu. V Kuklově jsem již fotila, pokud jde o tu zříceninu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své profesionální služby. S pozdravem Petra Jansová svatební fotogafka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím své služby, termín mám volný. Budu ráda, navštívíte-li můj profil, kde naleznete fotografie, popř. web, kde naleznete ceník. Přeji klidné přípravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám volno, pokud Vás má práce zaujme ptejte se na cokoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také máme Váš termín volný. Více z naší práce, informace najdete na našem webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se (jsme z ČB) děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, zkus napsat Lence Velkové, je z ČB, měli jsme ji teď na svatbě a naprosto skvělá :) Super fotky, přístup, super cena. Web fotovelkova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) Více informací na mé stránce. Hezký den. Michala
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?