Volný fotograf na svatbu 23.8.2018?

Sháníme fotografa na svatbu, 23.srpna (čtvrtek). Focení si představujeme na 6-8h. Svatba bude 35km od Prahy. Preferujeme reportážní styl, nemáme rádi strojené fotografie. Prosím o tipy a nabídky s cenou. Děkuji, Ivana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Ivano, super volba termínu...:-). Preferuji styl focení, který uvádíte..tak pokud fotky zaujmou, moc rád budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Ivano, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
ivanabart Dobrý den Ivano, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se dovoluji připojit se svou nabídkou.:) Více info na webu a v případě jakéhokoliv dotazu jsem jedno ucho - nebojte se napsat.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš statební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií + informace najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a moc rád Vaši svatbu nafotím. Zaměřuji se hlavně na přirozenost – výstižné momentky a nenucené portréty, snažím se vždy vystihnout ty skutečné emoce. Jak správně píšete, reportážní styl. Fotím vždy tak, aby měl Váš výsledek podobu smysluplného svatebního příběhu. Budu moc rád, pokud se budeme moci potkat na nezávazné předsvatební schůzce zdarma. Podrobnější nabídku i ceník Vám posílám do zprávy. Přeji příjemný den, Honza.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?