Volný fotograf na 23.5.2015 Frýdlant nad Ostravicí?

Dobrý den, hledáme fotografa na nafocení svatby, která bude 23.5.2015 ve Frýdlantu nad Ostravicí, hostina v Malenovicích. Chtěli bychom někoho, kdo se ve Frýdlantu vyzná a ví, kde jsou v blízkosti Janáčkovy síně hezká místa. Měli bychom zájem o nějaký střední balíček v rozsahu 3-5hodin. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se vám má práce bude libit ozvěte se :) do zpráv zasílám svůj ceník .... hezký den Lucie M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a k Vám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Detail zasílám do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@karticka84 Hezký den, Váš termín mám stále volný, navíc Frýdlant i Malenovice dobře znám. Jestli znáte hotel KAM, tak tam jsem strávila nejednu dovolenou. Ráda bych Vám tedy nabídla fotografování Vašeho svatebního dne - s reportážním přístupem k focení obřadu, hostiny atp. (tzn. nebudu zavázet, vlastně ani nebudete vědět, že Vás někdo fotí :-) ) a tvůrčím přístupem k aranžovanému fotografování novomanželů (nedělám stále stejné šablonovité záběry, ale volbu místa i pozic volím vždy podle toho, koho mám před objektivem. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný. Místa k focení si můžeme projít v rámci předsvatební schůzky. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
DOPORUČUJI MICHALA KRUSBERSKÉHO! Měli jsme ho jako svatebního fotografa a fotky předčily očekávání.. Navíc od svatby (ta proběhla 14.6.2014) jsme se k němu už dvakrát šli s manželem fotit ;-) MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?