Menu Forum

Volný fotograf na 23.5.2015 Frýdlant nad Ostravicí?

22. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
karticka84
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Frýdlant nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
karticka84
Registrovala se 12. září 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Frýdlant nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek
 Dobrý den, hledáme fotografa na nafocení svatby, která bude 23.5.2015 ve Frýdlantu nad Ostravicí, hostina v Malenovicích. Chtěli bychom někoho, kdo se ve Frýdlantu vyzná a ví, kde jsou v blízkosti Janáčkovy síně hezká místa. Měli bychom zájem o nějaký střední balíček v rozsahu 3-5hodin. Děkuji
17. únor 2015 v 09:57  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, váš termín mám volný a pokud se vám má práce bude libit ozvěte se emoticon do zpráv zasílám svůj ceník .... hezký den Lucie M.
17. únor 2015 v 10:06  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a k Vám kousek emoticon
17. únor 2015 v 11:30  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín máme volný. Detail zasílám do soukromé zprávy.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
17. únor 2015 v 11:34  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@karticka84 Hezký den,
Váš termín mám stále volný, navíc Frýdlant i Malenovice dobře znám. Jestli znáte hotel KAM, tak tam jsem strávila nejednu dovolenou. Ráda bych Vám tedy nabídla fotografování Vašeho svatebního dne - s reportážním přístupem k focení obřadu, hostiny atp. (tzn. nebudu zavázet, vlastně ani nebudete vědět, že Vás někdo fotí emoticon ) a tvůrčím přístupem k aranžovanému fotografování novomanželů (nedělám stále stejné šablonovité záběry, ale volbu místa i pozic volím vždy podle toho, koho mám před objektivem. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info.

Mariana Ryšavá
17. únor 2015 v 11:51  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín je volný. Místa k focení si můžeme projít v rámci předsvatební schůzky.

S pozdravem M.Krusberský
17. únor 2015 ve 14:32  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 DOPORUČUJI MICHALA KRUSBERSKÉHO! Měli jsme ho jako svatebního fotografa a fotky předčily očekávání.. Navíc od svatby (ta proběhla 14.6.2014) jsme se k němu už dvakrát šli s manželem fotit emoticon MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!
17. únor 2015 v 17:10  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
18. únor 2015 ve 20:06  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
22. únor 2015 v 19:30  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".