Volný fotograf na 18.8.2018 Břeclavsko ?

Scháním fografa i amatérského na 18.8.2018 moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde =). Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil můj styl, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotim. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take mam volno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a na 18.8. mám ještě volno. Další fotografie a informace najdete na mé webové stránce. Děkuji a doufám, že mé fotky vás přesvědčí ^^
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na spolupráci. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Vyškova a velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Přikládám pár fotek pro ukázku, prohlédněte si moje potrfolio a pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termín Vaší svatby máme volno. Více fotografií najdete na našich webových stránách. Pokud Vás naše práce zaujme kontaktujete nás prosím na email nebo FB stránky. Děkujeme Veronika a Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nemáte ještě vybráno, tak bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?