Fotograf, 15.6.2019, Uherské Hradiště

Profilova fotka
Sháním fotografa na svatbu 15.6.2019 okres Uherské Hradiště, nakonec nám vypadl náš domluvený.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny myslím přijatelné a pokud se Vám budou fotky ode mě líbit, rád Váš svatební den nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv, přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení... Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc ráda přijedu! Více info jsem poslala v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Portfolio a info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím volný tak bych Vám rád nabídl své služby. Pokud Vás mé fotky zaujmou, které naleznete zde na profilu, případně na mé facebookové stránce tak budu rád když mi napíšete. Rád Vám mohu případně nabídnout zvýhodněný balíček společně s vizážistkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Baruš, pokud se vám líbí mé fotky budu rád za spolupráci. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro blizší informace prosím navštivte moje internetové stránky. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volno :-) Více práce naleznete na blogu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @baruss01 pokud by se vám líbila moje práce, váš termín mám volný. Portfolio mám malé na profilu a obsáhlejší na blogu na svých stránkách :-) Blahopřeji k tak krásnému rozhodnutí <3
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídku svoje služby ;) Přeji hezký den S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Píši sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Báro, rádi Vaši svatbu nafotíme. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem zde pro vas, otevrena vasim napadum a pranim. Marketa Kaplanova
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?