Volny fotograf/ka na svatbu u Trebone 9.9.2017?

Dobry den, Vim,ze uz je docela pozde na hledani fotografa a jeste pri takovem terminu :-) ,ale nevite o nekom,kdo ma v tomto terminu jeste volno?Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvolnil se mi tento termín, tak pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám volný. Třeboň mám hrozně ráda, nemám to daleko. Jela bych z Lomnice nad Lužnicí. Vše najdete u mě na webu, reference zde na beremku. V případě zájmu prosím pište či volejte. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Info posílám do SZ. S pozdravem Martina Herštusová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám volno! A rád budu u Třeboně fotit. Ukázky mojí práce a další podrobnosti najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a přeju ať vyberete k Vaší spokojenosti. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný:). Psala jsem Vám zprávu. Přeji pěkný zbytek dne, K.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?