Volný fotograf 27.9.2018?

Hledám fotografa na svatbu čtvrtek 27.9.2018 v Praze 7 na celý den, obřad, hostina a party bude na jednom místě, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Kdyztak kouknete na me stranky pro vice fotografii + info. Hezky den;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a jsem přímo pražská, Praha 7 je můj revír ;) Na moje fotky můžete mrknout na webu. Dejte případně vědět. Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.;) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám mé fotografie líbily, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na případné setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Děkuji, hezký víkend, S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Moc ráda Vám vyfotím Váš den. 😊Napište mi a na všem se můžete domluvit 😊
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Termín máme volný. Více informací najdete na webových stránkách (svatební balíčky+ ceník+ kontakt na mne). Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám ho nabídnu. Bližší info naleznete na mém webu. S přáním krásného víkendu, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Market. Připojuji se k těm kdo mají volný termín. Více info jsem poslal do pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a na termín 27.9. jsem stále volná. Další fotografie a informace najdete na mé webové stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Markéto, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Jáááá :)). Mám volno a ráda se s váma domluvím :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím ještě volný a rád bych vám nabídl naše služby. Posílám pár fotografií na ukázku a pokud se vám bude naše tvorba líbit napište mi zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud nemáte ještě vybráno a líbí se Vám má práce, tak bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši soukromou zprávu :-) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný. S radostí a láskou zachytím vzpomínky a emoce vašeho nejkrásnějšího dne! Podívejte se na mé stránky a pokud se Vám má práce zalíbí, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda odpovím na všechny Vaše otázky. Přeji krásný den!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?