Volný fotograf 21.7.2017 Olomouc?

Dobrý den hledáme fotografa na celodenní focení dne 21.7.2017 v Olomouci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám má práce bude líbit, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Svadobný portrét a svadobná reportáž sú dve úplne odlišné profesie. Neočakávajte, že úžasný portrétny fotograf vám spraví aj kvalitnú celodennú reportáž. Dôkladne si preto pozrite CELÉ SVADBY tých fotografov, ktorých práca vás zaujala. A vyberte si fotografa, ktorý zvládne portrét aj reportáž. V opačnom prípade môžete byť nemilo prekvapené tým, že portréty sú síce fajn, ale ďalšie stovky fotografií nedosahujú ani zlomok úrovne portrétov. Nezabúdajte, že portréty tvoria približne 20% svadobných fotiek, lenže vy platíte fotografa za celodennú prácu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný. Veškeré informace naleznete na mých www a případné dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se hlásím. Podívejte se na má doporučení zde na beremku a také na náhledy celých galerií svateb na mém blogu. Budu od Olomouce kousek, ráda přijedu. Ceník najdete na mém webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do Olomouce je to z Brna kousek, ráda přijedu. Veškeré potřebné informace najdete na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@pettii Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, pokud byste si s partnerem našli čas a podívali se na moji tvorbu. V případě, že by Vás moje tvorba oslovila, budu rád Vašim svatebním fotografem. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku mé práce. Další informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud vás má práce zaujme ráda přijedu nafotit vaši svatbu. Více info najdete na mém webu Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Info včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, jsem z Olomouce, termín mám volný a ceny mírné..... Moje práce najdete na Facebookových stránkách uvedených dole pod fotografií. Ceník a další informace posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@pettii Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný, nahlédněte i do mého portfolia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Olomouce, termín máme volný :) budeme rádi, když se nám ozvete :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pettii Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?