Volný fotograf 21.10.2017 - H-RESORT, Kunčice pod Ondřejníkem

Dobrý večer, hledám volného fotografa na termín 21.10.2017 v areálu hotelu H-Resrt v Kunčicích pod Ondřejníkem. Za nabídky nebo odkazy budu ráda. Předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Jsme z Brna. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace naleznete na mých stránkách. Přeji příjemný zbytek večera. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem z Brna. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Navstivtě prosím můj web, kde najdete portfolio a informace. Markéta Peterková
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny mírné a nemám to moc daleko :-) .... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
@ireen89 Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
@ireen89 Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji:) Více info na mých stránkách. Děkuji. Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ireen89 Dobrý den, Váš termín mám volný a v Beskydech fotografuji docela často. Rád nafotím Vaší svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Kunčicích bych fotil moc rád. Ukázky mojí práce a další najdete na mém profilu a především webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a v H-resortu jsem fotil několikrát, přidávám fotky z tohoto krásného místa. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Renata andrlova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych také nabídnul své služby :). Na mých stránkách naleznete fotky ze svateb, informace o focení i ceny. . Jsem z Frýdku-Místku, tudíž se můžeme kdykoliv sejít osobně, můžu ukázat fotky celých svateb a Vy se můžete na cokoliv zeptat. S pozdravem, Pavel Backa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, pokud by Vás zaujaly naše fotky, ozvěte se nám :) celé portfolio zde: datephoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, proto mohu nabídnout své služby. Portfólio, ceník i více informací o mě naleznete na mých stránkách :) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín svatby máme stále volný. Pokud budete mít zájem o nás, určitě se na nás obraťte. Ceník, portfolio i další informace naleznete na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?