Volný fotograf 17.10.2015 Kyjov - Sobůlky?

Profilova fotka
Hledám fotografa na den naší svatby. Je už docela šibeniční termín, chtěla bych poprosit kdo má ještě volno, zda by nemohl přidat ukázky své tvorby a zároveň i url adresu na stránky, abych se mohla podívat. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 17.10. není ještě šibeniční termín, kolikrát si mě nevěsty objednají jen 3 týdny předem :-). Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, ale moc ráda přijedu. Jižní Morava je pro mě takový srdcový kraj, ráda tam fotím. Posílám ukázku fotografií ze svatby z minulého týdne a informace o ceně posílám do zprávy. :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme volný, dovolila jsem si Vám zaslat naší nabídku do soukromé zprávy :-) Jezdíme opravdu po celé ČR za velmi příznivé ceny :-) S přáním krásného dne, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, hlasime volno, veskere info u nas na webu, odkaz je v zapati prispevku;) Pohodovy den. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Evo, termín 17. října máme stále ještě volný a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické, případně i kameramanské, služby. :-) Fotíme vždy ve dvou, bez problémů se k Vám dopravíme. Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám ještě volný :) dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný a nemáme to k Vám daleko. Web tady sdílet nemůžeme (admini mažou), ale pokud by Vás naše práce zaujala, více najdete na našem facebooku (proklik z našeho profilu zde). Web nemáme aktualizovaný. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda budu fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím volno :-) Více naleznete na blogu, včetně galerií celých svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také volný. Zasíláme vám ceník a další info. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám váš termín volný :) ukázky zde na profilu nebo www nebo FB :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mne a mé tvorbě navštivte můj web. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Evičko, poslal jsem Vám soukromou zprávu s informacemi. Do Sobůlek to mám kousek ;) Vašek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na moje webové stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak rád dorazím. Ukázky zde + na fb, nebo na webu Hezký den, Martin
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?