Menu Forum

Volný fotograf 12.7.2014?

22. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andd
1
Registrovala se 9. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
andd
1
Registrovala se 9. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Hledám volného šikovného fotografa/fotografku, která by byla ochotná za přijatelnou cenu nafotit náš obřad, poté společné fotky a fotky s rodinou. Svatební obřad bude ve Frýdlantě, další focení by bylo na Ostravicí.
16. dub 2014 ve 12:57  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud máte zájem, jsme vám k dispozici. S pozdravem M.K.
16. dub 2014 ve 13:04  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. dub 2014 ve 21:15 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
 Dobrý den, můžu vám doporučit šikovného fotografa Rostislava Mžika, na stránkách má fotky a ceník, pěkný den.
16. dub 2014 ve 13:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme volný. Více z naší práce najdete na facebooku a webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! ;)

Filip a Linda
16. dub 2014 v 15:03  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
16. dub 2014 v 15:50  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

v tento den mám stále volno, takže pokud by jste měla zájem, rád Vám svatbu nafotím emoticon

S pozdravem
M.Kubečka
17. dub 2014 ve 20:04  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 579 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 579 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 DOPORUČUJU Michala Krusberského.. Super přístup, krásná práce ;)
19. dub 2014 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, taky nabízím své služby v případě, že ještě shánite fotografa. Více info na mém profilu, nebo stránkách, popř. i osobně. S pozdravem, Ján Senčák
22. dub 2014 ve 22:12  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí