Menu Forum

Volný fotograf 12.7.2014?

22. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andd
1
Registrovala se 9. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
andd
1
Registrovala se 9. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Hledám volného šikovného fotografa/fotografku, která by byla ochotná za přijatelnou cenu nafotit náš obřad, poté společné fotky a fotky s rodinou. Svatební obřad bude ve Frýdlantě, další focení by bylo na Ostravicí.
16. dub 2014 ve 12:57  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud máte zájem, jsme vám k dispozici. S pozdravem M.K.
16. dub 2014 ve 13:04  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
16. dub 2014 ve 21:15 • kubeckam
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
brosis
2
Registrovala se 7. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Karviná, Region Karviná.
 Dobrý den, můžu vám doporučit šikovného fotografa Rostislava Mžika, na stránkách má fotky a ceník, pěkný den.
16. dub 2014 ve 13:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme volný. Více z naší práce najdete na facebooku a webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! ;)

Filip a Linda
16. dub 2014 v 15:03  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Doporučuju marlinphoto fotili nám (mám fotky v albu) a jsme velice spokojení s fotkama i se spoluprací.
16. dub 2014 v 15:50  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

v tento den mám stále volno, takže pokud by jste měla zájem, rád Vám svatbu nafotím emoticon

S pozdravem
M.Kubečka
17. dub 2014 ve 20:04  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 DOPORUČUJU Michala Krusberského.. Super přístup, krásná práce ;)
19. dub 2014 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, taky nabízím své služby v případě, že ještě shánite fotografa. Více info na mém profilu, nebo stránkách, popř. i osobně. S pozdravem, Ján Senčák
22. dub 2014 ve 22:12  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí