Volny fotograf 12. 5. 2018 okr. Nový Jičín, Opava

Hledám šikovného a cenove prijatelneho fotografa na svatbu 12. 5. 2018 z Vítkova, Opavy nebo Nového Jičína či okolí. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Vše, co je potřeba, najdete na mých stránkách. V případě zájmu, nebo jakéhokoli dotazu, mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Krásný večer přeji :) moc moc ráda, za váma přijedu! :) Z Brna je to kousilínek :)) Napište!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Na květen bychom myslím mohli dojet i jako foto & video dohromady s @opuntiaphoto a s nějakou super cenou 8-) když by se vám moje video zamlouvalo, ozvěte se a vymyslíme to ;) Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsme sice z okolí, ale radi přijedeme Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Za nás doporučuji Michala Krusberského. Výborná domluva, famózní fotky :-) Zda má volný termín, netuším..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek den S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cestuji po celé čr, v daný termín mohu být k dispozici :) Hezký den, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. mé portfolio a ceny najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé webové stránky. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, není problém za Vámi dorazit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?