Volný/á fotograf/ka na svatbu 28.6.2014 - Křtiny

Profilova fotka
Sháním svatebního fotografa na 28.6.2014. Okolí Brno Blansko, Vyškov. Budu ráda, kdyby byly již nějaké zkušenosti s využitím Křtinského kostela, ale samozřejmě není podmínkou... :) Je ještě někdo volný?? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V Křtinách jsme již jednou fotili. Více informací zasílám v interní poště. Mějte se pěkně, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@leny10 Zdravím Vás, koukněte i ke mě do portfolia či na web. Termín volný! V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za nabídky, já jen abych upřesnila, Křtiny = městys Křtiny, nikoliv křtiny dítěte. :) Takže moc moc prosím o nabídky z okolí Jihomoravského kraje. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín se mi uvolnil, tak kdybyste měla zájem, mrkněte na profil nebo web. Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bydlím v Brně, ale Křtinský kostel jsem ještě nevyužíval :) Nicméně troufám si tvrdit, že mi absence takové zkušenosti nebude bránit ve vytvoření přijemného výsledku. (jako architekt bych se měl umět zorientovat a najít na budově to krásné, co posune fotografie o ždibec dál) Volno tedy mám, takže pokud Vás budou bavit fotky, všechno ostatní je pak na dohodě. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web. Pokud se Vám bude líbit můj styl focení, ozvěte se...Jsem z JM kraje, dopravu do Křtin máte zdarma. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mrknite tiež na naše stránky, váš termín máme zatiaľ voľný :-) na svadby vyrážame vždy dvaja a z Brna Lucia
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den,můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný a nemáme to k Vám daleko :)
Odpovědět
Dobrý den, také mám tento termín volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu. Hezký den. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukýzky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám ještě volný termín. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se krásně. ;-) Jitka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 28.6.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?