Menu Forum

Volný/á fotograf/ka na svatbu 28.6.2014 - Křtiny

14. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
leny10
7
Registrovala se 8. července 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 1 článek. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
leny10
7
Registrovala se 8. července 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 1 článek. Má 1 přítele. Region Brno.
 Sháním svatebního fotografa na 28.6.2014. Okolí Brno Blansko, Vyškov. Budu ráda, kdyby byly již nějaké zkušenosti s využitím Křtinského kostela, ale samozřejmě není podmínkou... emoticon Je ještě někdo volný?? emoticon
20. únor 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V Křtinách jsme již jednou fotili. Více informací zasílám v interní poště.

Mějte se pěkně, Mirka a Petr Čočkovi
20. únor 2014 v 11:34  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@leny10

Zdravím Vás,

koukněte i ke mě do portfolia či na web. Termín volný! V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku.

Hezký den, ZeZu
20. únor 2014 v 11:40  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leny10
7
fotoportrét
fotoportrét
leny10
7
 Děkuji za nabídky, já jen abych upřesnila, Křtiny = městys Křtiny, nikoliv křtiny dítěte. emoticon
Takže moc moc prosím o nabídky z okolí Jihomoravského kraje. emoticon
20. únor 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. Tento termín se mi uvolnil, tak kdybyste měla zájem, mrkněte na profil nebo web. Mějte se krásně. Petra
20. únor 2014 ve 12:44  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, bydlím v Brně, ale Křtinský kostel jsem ještě nevyužíval emoticon Nicméně troufám si tvrdit, že mi absence takové zkušenosti nebude bránit ve vytvoření přijemného výsledku. (jako architekt bych se měl umět zorientovat a najít na budově to krásné, co posune fotografie o ždibec dál)
Volno tedy mám, takže pokud Vás budou bavit fotky, všechno ostatní je pak na dohodě.

Mějte se fajn
David
20. únor 2014 ve 14:59  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web. Pokud se Vám bude líbit můj styl focení, ozvěte se...Jsem z JM kraje, dopravu do Křtin máte zdarma.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
20. únor 2014 v 15:37  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, mrknite tiež na naše stránky, váš termín máme zatiaľ voľný emoticon na svadby vyrážame vždy dvaja a z Brna
Lucia
20. únor 2014 ve 20:12  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. únor 2014 ve 20:41 • lucieotto
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný a nemáme to k Vám daleko emoticon
20. únor 2014 ve 21:21  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

také mám tento termín volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu.

Hezký den.

R.D.
24. únor 2014 v 08:12  •  dobuschroman.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukýzky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
25. únor 2014 v 10:26  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, i já mám ještě volný termín. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se krásně. emoticon Jitka
25. únor 2014 v 18:12  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 28.6.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
10. bře 2014 v 10:39  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
 Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
14. bře 2014 v 11:07  •  www.svatebnifotografie.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1

14. bře 2014 v 11:07  •  www.svatebnifotografie.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. bře 2014 ve 21:29 • fotozdenek