Víte o fotografovi na 14.6.2014 z okolí Mladé Boleslavi?

Profilova fotka
Svatba proběhne na fotbalovém hřišti Jivina.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvolnil se mi termín, podívejte se na moji tvorbu a případně napište. Dlouho volný nebude... Hezký den Tomáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme přímo z Mladé Boleslavi. Fotíme ve dvojici a na letošní svatební sezónu poskytujeme slevu 25%. Neváhejte nás kontaktovat, termíny se nám rychle plní. budeme se na vás moc těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráda bych Vám i já nabídla své foto služby. Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách (odkaz viz. níže). Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, maky333, jsem z Brna, ale tento termín se mi právě uvolnil. Je to poslední volná sobota, tak asi dlouho volná nebude. Můžete se podívat na mou práci buď zde, nebo na mých stránkách a pokud Vás osloví, oslovte klidně Vy mě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10%. U těchto dvou nabídek bych si neúčtoval cestovné. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Na fotbalovém stadiónu to bude určitě úžasné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?