Menu Forum

Víte o fotografovi na 14.6.2014 z okolí Mladé Boleslavi?

3. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
maky333
1
Registrovala se 11. března 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Kosmonosy, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Jivina, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
maky333
1
Registrovala se 11. března 2014 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Kosmonosy, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Jivina, Region Mladá Boleslav
 Svatba proběhne na fotbalovém hřišti Jivina.
31. bře 2014 v 06:40  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Uvolnil se mi termín, podívejte se na moji tvorbu a případně napište. Dlouho volný nebude...
Hezký den Tomáš.
31. bře 2014 v 09:29  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme přímo z Mladé Boleslavi. Fotíme ve dvojici a na letošní svatební sezónu poskytujeme slevu 25%. Neváhejte nás kontaktovat, termíny se nám rychle plní. budeme se na vás moc těšit emoticon
31. bře 2014 v 11:39  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Ráda bych Vám i já nabídla své foto služby. Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách (odkaz viz. níže). Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se krásně, Petra
31. bře 2014 ve 13:31  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
vasvafoto
VASVAfoto - Václav Švaňhal
Václav Švaňhal PRO

Foto a video - Region Brno
11

“Uvolnil se termín 16.4.2016 tak neváhejte, je to z chvilku :)”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, maky333,

jsem z Brna, ale tento termín se mi právě uvolnil. Je to poslední volná sobota, tak asi dlouho volná nebude. Můžete se podívat na mou práci buď zde, nebo na mých stránkách a pokud Vás osloví, oslovte klidně Vy mě ;)

Vašek
31. bře 2014 v 19:18  •  www.vasvafoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. V případě objednání focení do konce dubna bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 10%. U těchto dvou nabídek bych si neúčtoval cestovné.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Na fotbalovém stadiónu to bude určitě úžasné.

Hezký den, Martin Pokora
2. dub 2014 v 11:31  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
evabebko
Eva Bebko Photography
Eva Bebko PRO

4
 Dobrý den, mrkněte se na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu emoticon
3. dub 2014 ve 21:29  •  www.evabebko.com  •  To se mi líbí