Tiskárna do fotokoutku Canon Selphy - návod pro hosty

Dobrý den, můžu se zeptat, jestli tam, kde jste měli ve fotokoutku tiskárnu fotek Canon Selphy se hosté sami fotili a fotky tiskli nebo tam na to byla určená osoba? Chtěla bych udělat nějaký návod, aby si to hosté podle toho dělali vše sami, ale nevím, jestli to není moc komplikované. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Já tedy nemám ani jedno, ale určitě na to jr nějaká appka ne? Přijde mi dost nereálný aby si každý stahoval na svůj mobil nějakou appku a paroval se mobilem. Jedině pokud to bude dělat jedna určená osoba s jedním mobilem
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova jo, já jako počítala s tím, že tam bude jeden mobil k tomu určený, který tam bude stále k dispozici a vše se bude fotit jenom na to, ale protože úplně nevím, jak ta tiskárna funguje, tak si nejsem jistá, jestli to i tak každý zvládne ovládat jen s nějakým jednoduchým návodem, který bych jim tam napsala. Moc děkuju 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
My jsme nakonec Canon Selphy teď na svatbě měli a bylo to super. Dala jsem tam velice stručný návod o pár větách (informačně nic víc, než jen: stáhněte appku, spárujte přes wifi a vytiskněte). Řešila jsem to na poslední chvíli, měla to dost stručně popsané a počítala jsem, že to lidi spíš nepochopí - nebo jen ti kamarádi, kterým jsem to ukazovala individuálně v dnech před svatbou a že ti kdyžtak ostatním pomůžou. A nakonec to tam lidi docela obsadili, poradili si s tím všichni, stahovali do vlastních mobilů a fotek máme spoustu (měli jsme knihu na fotky i nástěnku na připínání) - všechny to dost bavilo. Doporučuju předem někoho z blízkých poprosit, ať tam jde pak první, něco vytiskne, ať to trochu "prošťouchne" a ostatní se přestanou ostýchat a budou je následovat 🙂 Tiskárnička nám zůstala a zatím nás fakt baví.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?