Tip na fotografa 10.9. 2016 ve skanzenu v Přerově nad Labem?

Ahoj, nemáte někdo tip na fotografa, který by nám vyfotil průběh obřadu, fotku se svatebčanama a společné novomanželské fotky? Svatba se bude konat v Přerově nad Labem 10.9. 2016. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, datum mam stale volne a rada Vam prijedu svatbu nafotit :) Mrknete na muj fb https://www.facebook.com/Kadrastudio-..., webovky nebo ukazky celych svateb na zdejsim profilu, budu se moc tesit na Vasi opdpoved :) Hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@bruinen Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nabídku jsem Vám poslal do soukromé zprávy. Zde je ukázka mé práce. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín. S přáním pěkného dne Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád bych vám nabídl své služby fotografa. Na můj ceník se můžete podívat na webu. V případě potřeby jsem schopen se domluvit na jiném typu fotografování, nejen podle přesného balíčku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, pridavam se nabidkou volneho terminu a moc rada se stanu soucasti Vaseho velkeho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme zatím volný a o focení vaší svatby velký zájem. Mrkněte na naše stránky a případně dejte vědět, všechny dotazy zodpovíme:) Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?