Menu Forum

Svatební fotograv 15.8.2015 Rýmařov?

10. srp 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zleli
Registrovala se 23. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
zleli
Registrovala se 23. července 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Vyškov.
 Dobrý den, sháním na poslední chvíli fotografa na 15.8.2015 v Rýmařově. jedná se o malou svatbu, náš fotograf náhle onemocněl.
prosím o kontakt na někoho nebo přímo nabídku od fotografa. děkuji
10. srp 2015 ve 14:17  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rád budu Vaším svatebním fotografem, mé ukázky a ceník naleznete na stránkách.
Přeji krásný den, zdraví Lukáš
10. srp 2015 ve 14:34  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mám volno, ráda přijedu. Můžete navštívit web i profil..
Pěkný den, Soňa Goldová
10. srp 2015 ve 14:38  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, Váš termín mám volný a budu rád, podíváte-li se na mé portfolio.
10. srp 2015 v 15:37  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí