Svatební fotografování, 22.6.2019 v Kopřivnici

Profilova fotka
Dobrý den Sháníme fotografa na termín 22. června 2019 v Kopřivnici. Chtěla bych fotografie na USB a pár fotek vytištěných s úpravou. Bohužel, ne vždy se jedná o honosnou svatbu, proto bych ráda fotografování tak na cca 2-3 hodinky. Potřebovala bych fotografie těsně před obřadem, během obřadu, ihned po obřadě focení skupinové a novomanželské focení až po hostině (koná se v místě obřadu). Podotýkám že hostina focená být nemusí a oběd samozřejmostí. Jak jsem již psala, bohužel si nemůžeme dovolit fotografa za 10 000,- proto bych klidně uvítala i začátečníky nebo fotografy, kteří již nejsou na profesionální úrovni. Pokud se zde samozřejmě najde nějaký shovívavý fotograf profesionální, a cena bude pro nás přijetlná, nepohrdneme. Určitě vše záleží na domluvě :-) Děkuji všem za nabídky a přeji krásný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě připomínám, že fotografie bych chtěla mít emocionálního rázu, nic strojeného :-) Jednoduše zachytit všechny šťastné momenty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikiveselkova Dobrý den, termín mám volný a nabídku jsem zaslala do soukromé zprávy. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, zvažte ale, zda se Vám nevyplatí fotograf na celý svatební den ;) Svatba nemusí být honosná, aby byla krásná! Bývají pak hezčí i ty novomaželské fotky i ty z obřadu, protože se s vámi fotograf více "zžije" :). Pro více info Vás přesměruji na mé stránky :) Neváhejte mě kontaktovat pokud máte jakýkoliv dotaz :) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Jsem profesionální fotografka z Prahy, s klienty mám přátelský vztah a fotografování je nejen moje práce, ale i vášeň. Pokud by Vás zajímalo mé portfolio, mrkněte na mou webovou stránku. Přeji krásný den a hodně štěstí ve výběru. Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?