Svatební fotograf(ka) a DJ Kašava u Zlína - 30.7.2022

Ahoj 🙂 Hledáme někoho, kdo zvěční náš svatební den. Chceme zachytit venkovní svatební obřad a nějaké ty momentky - třeba jen z půldne. Nepotřebujeme naaranžované tříhodinové focení někde na kopci ve vedlejším městě. Jde nám o to, strávit den v pohodě a klidu s naší rodinou a přáteli. Nebráníme se ani amatérským fotografům bez mnoha zkušeností. Dále potřebujeme najít i DJ, který by měl kromě hudby na starost i ohlásit první novomanželský tanec, upozornit na to, že se bude házet kyticí a podobně. Tady bych dokonce byla ráda, pokud budeme moct podpořit někoho, kdo začíná. Ještě dodám, že to bude menší svatba s přibližně 36 hosty v Kašavě u Zlína. Pokud cítíte, že bychom podle těch pár řádků, mohli být naladěni na stejné vlně, určitě se ozvěte. Přivítám i doporučení těch z vás, kteří už máte den "S" za sebou. Díky, Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Šárko, venkovní svatbu mám rád 🙂 Napíšu Vám do soukromé pošty.
Odpovědět
Dobrý večer Váš termín mám volný, Zlín nedaleko a tak když se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a vaši svatbu nafotím. Mám i fotobudku (+spoustu věcí pro fotokoutek) která tiskne velké a kvalitní fotky. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz (bez www) nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka_kupcikova Krásný den, máme v nabídce i DJ, takže vše bez starostí, stačí napsat 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka_kupcikova Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce na webu. Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Na mém profilu najdete odkaz na webové stránky, kde najdete více ukázek ze svateb. Také zajímavé články. Stačí kdykoliv napsat. Přeji hezký den, Lukáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?