Svatební fotograf+fotokoutek 30.6.2018 blanensko

Hledáme svatebního, cenově dostupného fotografa na 30.6.2018. Celodenní focení včetně fotokoutku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotokoutek nemám, ale jinak mohu být k dispozici. Více info najdete na mých stránkách. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rdi přijedeme. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás zaujmu, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví fotografie, vybavený fotokoutek s okamžitým tiskem mám v nabídce a termín v současné chvíli volný. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím volný. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezke odpoledne, mrknete na skveleho fotografa Radim Hajek. Vozi s sebou i fotokoutek a je to skvely clovek. Je tusim z Tisnova nebo Kurimi, velmi blizko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Svatby fotím po celé ČR, v celodenním balíčku mám dopravu po celé ČR zdarma. Mou nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Jako doplňkovou službu mám polaroidový fotokoutek. Pokud Vás má tvorba zaujme, rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Fotokoutek máme v nabídce, jde o automat s rychlým tiskem a rekvizitami. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, doporučuji Martina Kopřivu (fotoemoce.cz), byly jsme spokojeni i cenově přijatelný na Brno a okolí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?