Svatební fotograf zástup 10.9.2016 a 24.9.2016

Zdravím všechny fotografy :-) , prosím nemáte náhodou někdo tyto termíny čas na focení dvou celodenních svateb v okolí Nového Jičína 10.9. a 24.9.2016 ? Ze zdravotních důvodů už tyto svatby nejspíš nebudu schopná odfotit, ale chci klientům nabídnout kontakty na kvalitní "náhradníky", kteří mají tento termín volný. Děkuji moc za všechny odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. 24.9. mám zatím volný termín. Info na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 10.9. mám stále volný. Fotky a informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná by nebylo špatné napsat spolu s dotazem i předpokládaný rozpočet, za který bylo focení snoubencům slíbeno z Vaší strany, aby se mohli ozvat fotografové odpovídající cenové roviny. Termín 24.9.2016 máme ještě volný. Linda (Filip Matuška - photography)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín 24.9. mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jako vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě) nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... svatbu fotografuji jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete, jak svatba probíhala a jaká panovala atmosféra. Detaily a referenční alba na mém webu, včetně videa, jak takové album vypadá. BcA. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohl bych být k dispozici 24.9. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín 10.9. mám volný. Budu ráda za doporučení a předání kontaktu :) S pozdravem M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, datum 24. 9. 2016 mám zatím volný. Rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu nebo webové prezentace. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám prostor 24.9.2016, pokud by zaujala má práce. Bližší info připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín 24.9.16. Fotografie jsou na mém webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín 24.9.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, já bych také mohla.. Moji prezentaci najdete v profilu i na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volno. Více info na webu Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín 10.9. máme volný :). S pozdravem Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vendulaszekely Doporučuji si zřídit placený účet PRO tak jako všichni ostatní. Předpokládám, že Vaše příspěvky admin brzy odstraní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 24.9. máme volný. Svatební den fotíme tak, aby lidé nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z krásného dne. Nyní už je tento termín v akci s 20 % slevou - tedy za 12 000,-. Více informací najdete na našich stránkách. Předsvatební focení je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě hledáte hlásím se. Změnila jsem plány a do půlky listopadu zůstanu v ČR:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 24.9. mám volný a budu velice rád za doporučení klientům. Více na mých stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 24. 9. mám volno.Ceny na mém profilu. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?