Svatební fotograf ZÁŘI 2018

Profilova fotka
Hľadáme svadobného fotografa na 1.9.2018 Bývame v Čechách ale svadba bude na Orave. Ďakujem za všetky ponuky...
Odpovědět
Profilova fotka
@dzulinka258 Dobré ráno, na Oravu opravdu strašně rád přijedu. Kdyby byly moje fotografie to pravé, nebojte se zeptat na všechny možnosti. Budu se těšit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
@dzulinka258 Dobrý deň, Váš termín mám voľný a na Slovensku fotím rád. Na Oravu to ani nemám moc ďaleko. V prípade záujmu, prosím, pozrite sa na moju tvorbu, ktorá je zverejnená na mojich stránkach, resp. mojom profile. Majte sa dobre, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@dzulinka258 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a pokud by se Vám má práce líbila, budu rád, když se mi ozvete. Krásný den Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?