Menu Forum

Svatební fotograf z Pardubic a okolí, 12.7.2014

27. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivagaa
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivagaa
Registrovala se 17. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Na 12.7.2014 sháníme svatebního fotografa z Pardubicka za rozumnou cenu. Zájem bychom měli o fotografie z obřadu, svatební hostiny a dále o skupinové a portrétní foto. Prosím doporučte, případně pošlete do zpráv cenovou nabídku. Děkuji.
23. únor 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. Poslala jsem vám zprávu. Jsme z Pardubic a termín mám zatím volný. Kdyby se vám naše práce líbila, ozvěte se emoticon Petra
23. únor 2014 ve 21:35  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (40 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (40 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mou práci naleznete na bereme se, nabo na odkazu níže,
jsem z Pardubic, celý den fotím za 6000kč, výběr fotografií předávám na DVD do dvou týdnů.
Hezký den Tomáš Šnírer.
23. únor 2014 ve 22:53  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolil bych si nabídnout své služby. I když jsem z Prahy, dojíždím po celé ČR a na podmínkách týkajících se dopravy bychom se určitě nějak domluvili. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník.

Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat.

Jakub Horák - VyfoťMě
23. únor 2014 ve 23:12  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Určitě Tomáš Kubelka emoticon
24. únor 2014 v 07:03  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 týdny)

Určitě Kateřina Beránková. emoticon
24. únor 2014 v 11:52  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 334 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Určitě Honzíka Ježdíkaemoticon
24. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@ivagaa

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
24. únor 2014 ve 14:48  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
Honza Ježdík PRO

74

(Před 4 týdny)

@jasy Hehe! emoticon

Já už mám na tento termín obsazeno. Ono se to letos velmi rychle zaplnilo (plní). Už plním 4. desítku...
24. únor 2014 v 15:33  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jindrafotograf
Tomáš Jindra - foto-video-art studio
Tomáš Jindra PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
1
fotoportrét
fotoportrét
jindrafotograf
Tomáš Jindra - foto-video-art studio
Tomáš Jindra PRO

Foto a video - Region Havlíčkův Brod
1
 Zdravím, jsem z Chotěboře, 40km od Pardubic a rád nabídnu svoje služby. Foto (celý den) 3900,- foto + video FullHD = 5900,-
24. únor 2014 ve 20:03  •  www.tomasjindra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
25. únor 2014 v 10:18  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
25. únor 2014 v 11:00  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 3 lety)

Dobrý den @ivagaa. Také mohu nabídnout své služby. Více informací najdete na webu, nebo mne můžete kontaktovat s dotazy. Přeji hezký den. Sonrisa
27. únor 2014 v 17:33  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí