Svatební fotograf z Olomouce na 14.6.2014, máte tip?

Hledáme šikovného fotografa z Olomouce na 14.6.2014, max. 10 0000. Děkujeme předem za tipy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@brandorada Dobrý den, doporučil bych fotografa Ryszard Perzynski nebo Jan Vlček. :-) Nejsou přímo z Olomouce, ale také z žádné velké dálky, opravdoví profesionálové a fotografie stojí za to. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuju Zdeňka Fiamoli - Kyjov, Petr Valla - Hodonín, a Mirka Krčmu ( Myra Photography - Brno - venkov ) jak bylo řečeno výše. nejsou z Olomouce, ale co by kamenem dohodil ;-) Možná bych se neubírala jen na místní... Váš termín jsem letos měla jako první plný a je hodně žádaný... asi bych moc neváhala a vybírala bych rychle takového, který se mi líbí - podle vkusu. V těch nákladech na cestu moc rozdíl není... držím pěsti, ať seženete Fotografa podle Vašeho očekávání... Hanka.. a do deseti tisíc si myslím, že mít problém nebudete...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Olomouce to mám 45minut, takže pokud by Vám vyhovoval styl mého focení, rád bych zachytil i Vaší svatbu. V případě, ze budete mít zájem, pošlu Vám ceník. Hodně štěstí při výběru fotografa. Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Olomouci částečně přebývám a termín mám stále volný, takže budu rád, když se mrknete na mé fotografie a případně mi napíšete. Určitě bychom se nějak domluvili :-) Mějte se pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám plný, ale doporučuji šikovnou kamarádku Hanku Novákovou, fotí v Olomouci!
Odpovědět
Profilova fotka
Nám bude svatbu fotit Míša Linhartová z Bohuňovic - najdete ji na facebooku pod Linh ART foto. Velice nápaditá a šikovná holka :) Doporučuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, jelikož jsme z Prahy bylo by cestovné asi příliš vysoké, kdyby ne, rádi přijedeme. Z fotografů z okolí Olomouce jednoznačně doporučuji kolegu odsud z Beremese Filipa Matušku. Fotky nefláká a má hezké nápady a živé pěkné barvy. Je ze Zlína, takže cestovné Vás nezabije. Jen se Vám snažím poradit fotografa co to myslí s fotkou vážně, ani ho neznám. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nebí problém do Olomouce dojet, jsem z Ostravy ;-) Koukněte prosím na nabídku. Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž vám nabízíme fotografování či filmování vaší svatby. Pracujeme ve dvou pro lepší zachycení daných okamžiků z různých úhlů pohledu. Mrkněte se na naše stránky či Facebook, kde uvidíte více. Přeji pěkný den, M.Čočková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?