Svatební fotograf z okolí Opavy - termín 22.9.2018?

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na termín svatby 22.9.2018. Nejlépe z okolí Opavy. Jedná se o menší svatbu v blízkosti Opavy.
Odpovědět
Dobrý den, sice nejsem úplně z okolí Opavy, ale daleko to taky nemám. Váš termín mám zatím volný, pokud se Vám moje práce bude líbit, rád Váš svatební den nafotím. Víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Nejsem sice z Opavy, ale vlmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Opavy nejsme, ale rády přijedeme. :-) . Reference máme na facebookových stránkách. Přejeme krásný den Lenka+ Mia
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Katko, v tomto datu mám zatím volno. Více info posílám do interní pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
@katkauv Dobrý den, Katko, prosím, nemusíte se orientovat čistě na Opavu a okolí. Dnes fotografové cestují i přes půlku republiky a cestovné mají zahrnuté v ceně. Nicméně, pokud byste opravdu chtěla fotografa z Opavy a okolí doporučil bych Vám Lucii Peškovou, Katku Pruskovou, Michala Szydlowského, Michala Krusberského, Jiřího Matýska, popř Martina Hnátka a další (předem se omlouvám, pokud jsem na někoho zapomněl). Já sice taky nejsem z Opavy, ale nemám to k Vám daleko a na Opavsku fotím hodně a rád. Navíc Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?