Svatební fotograf v termínu 7.7.2017- Kokořín

Profilova fotka
Hledá se svatební fotograf/ka na celý den za rozumnou cenu. Termín 7.7.2017-Hrad Kokořín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám naše služby. Termín máme stále volný a rádi za vámi přijedeme. Na webu naleznete jak portfolio, tak potřebné informace. Jestli budete mít zájem o naše služby, napište. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večír, nahlédněte prosím do mé výlohy, celodenní focení za 7500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a dovoluji si zaslat ještě sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kokořín je krásné místo :) a v mém svatebním diáři je termín 7.7.2017 stále volný :) Budu ráda, když navštívíte můj web, kde naleznete další ukázky svatebních fotografií včetně ceníku. S pozdravem a přáním krásného dne Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Kdyby má nabídka (viz webové stránky) zaujala, moc rád Vaši svatbu nafotím. :-) Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, tady další zájemce fotit na Kokoříně. Mám volno a bylo by mi potěšením. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@majvi Dobrý den, termín mám volný. Posílám zprávu. S pozdravem Martina Herštusová
Odpovědět
Profilova fotka
@majvi Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@majvi Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Kokořínsko je úžasné se všemi těmi údolími a rybníky. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?