Svatební fotograf v Opavě a okolí - červenec 2016

Dobrý den. Prosím. Hledáme fotografa na svatební obřad na 23 .7.2016 Svatba se koná na Hradci nad Moravicí .
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkareh Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Jsem z Ostravy, takže žádný problém s dojezdem. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Mrkněte i na můj web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslední neobsazený červencový termín :) . Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
@radek_zachytto_cz Dobrý den, děkuji Vám za Vaši nabídku. Podíváme se na www stránky a uvidíme, možná se rozhodneme právě pro Vás.... Přeji pěkný den Jitka Řehůřková
Odpovědět
@marlinphoto Dobrý den, děkuji Vám za Vaši nabídku. Podíváme se na www stránky a uvidíme, možná se rozhodneme právě pro Vás.... Přeji pěkný den Jitka Řehůřková
Odpovědět
@mm_foto Dobrý den, děkuji Vám za Vaši nabídku. Podíváme se na www stránky a uvidíme, možná se rozhodneme právě pro Vás.... Přeji pěkný den Jitka Řehůřková
Odpovědět
@filipmatuska Dobrý den, děkuji Vám za Vaši nabídku. Podíváme se na www stránky a uvidíme, možná se rozhodneme právě pro Vás.... Přeji pěkný den Jitka Řehůřková
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkareh Na stránkách najdete potřebné info, ceníky apod. Konečnou cenu bychom řešili individuálně. Kontaktovat mě případně můžete přes kontaktní formulář na webu nebo přes facebook (tam najdete více fotek). Mějte se pěkně, Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkareh Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Článek se načítá
@marlinphoto Dobrý den. Velmi nás zaujaly Vaše fotografie a pokud máte stále volný termín (23.7.2016), tak by jsme rádi využili Vašich služeb. Jedná se svatbu dcery Evy, která je taky přihlášena na stránkách www.beremese.cz pod jménem: evickahanelova. Pokud Vaše nabídka trvá, prosím, kontaktujte nás. Přeji pěknou neděli. Jitka Řehůřková
Odpovědět
@evickahanelova ...jen info - dnes v 10.06 jsem odeslala fy marlinphoto Dobrý den. Velmi nás zaujaly Vaše fotografie a pokud máte stále volný termín (23.7.2016), tak by jsme rádi využili Vašich služeb. Jedná se svatbu dcery Evy, která je taky přihlášena na stránkách www.beremese.cz pod jménem: evickahanelova. Pokud Vaše nabídka trvá, prosím, kontaktujte nás. Přeji pěknou neděli. Jitka Řehůřková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
My jsme byli velice spokojeni s Michalem Krusberským. Na fotky můžete mrknout na můj profil :-) Byla to moc milá spolupráce..
Odpovědět
@tedrezka Děkuji za tip. Pana Krusberského jsme oslovili, bohužel má už námi požadovaný termín obsazený. S pozdravem Jitka Řehůřková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit Marka Bogáče z Krnova. Ńadherné fotky. Příjemný člověk. Perfektní spolupráce. :) Když tak koukni ke mě do alba. Pár fotek jsem už přidala.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?