Svatební fotograf v okolí Třeboně, 1.6.2019

Dobrý den hledáme fotografa či fotografku na náš svatební den 1.cervna 2019 který se bude konat v okolí Třeboně. Děkujeme za nabídky Pávová
Odpovědět
Profilova fotka
@nelapav Dobrý večer, rádi přijedeme, v jižních Čechách je krásně. :-) Podrobnosti Vám posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací a ukázku z svatby focené v okolí Třeboně najdete na našem webu. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
@nelapav Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceníky a fotografie naleznete na mém webu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Brna, ale i tak si dovolím nabídnout své služby :-) Více informací včetně ceníku naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ráda přijedu a váš den nafotím :-) Více podrobností zasílám v soukromé zprávě. S pozdravem Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu zatím neobsazený termín. Ceny i ukázky mám k prohlédnutí na profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky osloví, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své profesionální služby. Též možnost domluvení profesionální vizážistky, fotokoutku a nebo kameramana. Více informací i ukázek fotografií z celodenního focení naleznete na mých webových stránkách. Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
@nelapav Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
@nelapav Hezký večer, ráda bych zachytila Váš svatební den :-) Do Třeboně to nemám vůbec daleko, maminka žije v Dolním Bukovsku :-) Pro více informací či fotografií prosím koukněte na můj profil zde nebo na mé fb stránce. Budu se těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím Váš svatební den. Jsem z okolí, tedy doprava je na mě :D. Prosím podívejte se na můj profil, nebo webové stránky. Jestli se Vám bude líbit styl mého focení. Bude mi potěšením se s Vámi setkat. Děkuji. Příjemný den. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu ráda vyfotím, pokud Vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
@nelapav děkuji za nabídky ale už mám vybráno
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?