Svatebni fotograf v okoli Benesova (u Prahy) na 25.6.2016.

Ahojte, mate prosim nejake tipy nebo doporuceni na fotografy na svtabu u Benesova u Prahy? Diky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Už je to sice pěkných pár let zpátky, co jeden z nás v Benešově bydlel, ale i tak si tam velice rádi zajedeme svatbu nafotit, jezdíme kamkoliv, kde je o nás zájem. Druhou půlku června máme ještě volnou, tak se můžete podívat k nám na webovky, jestli se bude práce líbit;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši svatbu. Ceník a portfolio naleznete na mých stránkách. Pokud se vám moje práce líbí, napište mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný máme, na svatby cestujeme po celé republice i do zahraničí. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Doporučiji Milana Kruliše z Vlašimi : http://fotokrulis.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím své služby zároveň s volným termínem. budu rád,když se podíváte na moji práci zde na profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. Mějte se hezky Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termín mám volný a Benešovsko velmi dobře znám, máme tam chatu. Budu rád pokud prohlédnete i mé portfolio a web, kde najdete veškeré informace. hezký den Tomas Wolf
Odpovědět
@photo_nejedli Dekuji mockrat za odpoved, mrkneme na Vase portfolio a pripadne Vas kontaktujeme. L&T
Odpovědět
@dabl19 Dekujeme za odpoved, podivame se na Vase portfolio a pripadne dame vedet. L&T
Odpovědět
@maryrose26 Mockrat dekuji za tip, podivame se na odkaz. L&T
Odpovědět
@jensik @filipmatuska @alesnahly @trebaradim Mockrat dekujeme za odpoved, prohledneme portfolia a pripadne se ozveme. L&T
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také si stoupnu do řady s volným termínem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@rublenka Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@rublenka Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím. Mé portfólio a ceník najdete u mě na webu. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Termín mám stále volný. Benešov mám kousek, fotím tam a jezdím okolo často. Takže ani sejít se na předsvatební schůzce nebude problém ;-) Koukněte ke mě na web, kde najdete odkaz na můj blog s průřezem svateb - stále přidávám galerie s letošních svateb či se podívejte sem na můj profil, kde si můžete přečíst i reference od nevěst. Hezký den a šťastnou ruku při výběru. ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Podívejte se také na můj web, kde najdete další informace a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. OAK
Odpovědět
Profilova fotka
@rublenka rada dojedu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pripojuji s volnym termin. Z Prahy rada dojedu, cestovne si do Benesova jakozto blizke lokace neuctuji. Mrknete na muj web nebo na ukazky me prace zde na profilu. Hezky vecer, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete i orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mrknete prosim do nasi galerie a v pripade zajmu nam prosim napiste - termin mame stale volny. Dekujeme S pozdravem, Klara, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, připojuji náhled fotografií a informace zasílám do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno ještě mám. Podívejte se prosím na stránky. Přeji pěkný den Mirka Bendová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?