Svatební fotograf, Tábor 28. 5. 2016

Krásný den přeji, hledám fotografa na naši svatbu, která bude 28. května 2016 v Táboře. Chtěla bych někoho dobrého a originálního, kdo by nás uměl trochu zorganizovat...říct, jak se postavit, co dělat... :-) Ale nechci fotky typu polibek v záklonu, nevěsta ukazuje podvazek apod. Můžete mi prosím někoho doporučit? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte ke mě na web, kde najdete odkaz na můj blog s náhledem do galerií, či sem na profil na beremese.cz, kde mám také svatební alba či reference od klientů. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, když se ozvete. Váš termín mám volný a do Tábora kousek ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, mrkněte k nám na web, jestli bychom se vám líbili. S vedením lidí nemáme problém, můžete se podívat na hodnocení od zákazníků, které máme na facebooku;) Přejeme pohodovou neděli. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěknou neděli, termín mám ještě volný. Klidně se koukněte na web a v případě zájmu stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásíme zatím volný termín. Pokud by se Vám naše práce líbila (více na facebooku a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@candykendall také se přidávám. Odkaz na web je vidět. Hezký den. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas kvetnovy termin mame jeste volny ... :) ZZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a velmi rad vam Vasi svatbu nafotim. Prohlednete si moje portfolio zde a nebo lepe na webu a pokud Vas zaujme nevahejte me kontaktovat pro cenovou nabidku. Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@candykendall Krásný den, rádi Vám nabídneme naše fotografické služby, Tábor od nás není vůbec daleko. :-) Poskytujeme celodenní svatební fotografování, hodiny práce příliš nepočítáme a pracujeme vždy ve dvou lidech. Do interní zprávy si Vám dovolím zaslat konkrétní cenu a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@candykendall jsem si jista, že splňuji Vaše požadavy:) V případě zájmu mi napište mail...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den rád bych Vám nabídl naše služby, termín máme volný a jsme z Jihu čech Naši tvorbu najdete u mě na webových stránkách případ fcb.. V případě zájmu mě prosím kontaktujte přeji krásný den Pavel Černý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný a rád Vám vytvořím originální vzpomínku. Organizaci zvládám bez problémů, protože chápu, že se neberete kvůli focení a na svatbě se chcete hlavně bavit. Mrkněte na můj web a uvidíte vše potřebné - od celých svateb po balíčky služeb s cenami.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má tvorba bude líbit, neváhejte mě kontaktovat :) pěkný den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky se přidávám s nabídkou, stačí mrknout na profil a na webovky :) a pokud se Vám budu zamlouvat, stačí se ozvat a budu rád, když se domluvíme :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Také hlásím volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím ještě volný a jsem přímo z Tábora. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@candykendall Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný. Podívejte se prosím na náš profil do galerie. Fajn den. Tomáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout naše služby. Fotíme buď s manželem nebo fotím sama podle vybraného balíčku. :-) Dovoluji si Vás tedy pozvat na naše stránky aby jste okoukla jak co děláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jak vidím nabídek máte spoustu...tak ještě jednu přidám :-). Každý svatební pár je originál a tak se snažím přistupovat i k focení, pokud by vás můj styl zaujal, velmi rád váš svatební den zachytím. Více informací a fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Jakýkoliv dotaz rád zodpovím .. Těším se na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám i já nabídla své služby. Mou předností jsou právě nevyumělkované fotografie :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?