Svatební fotograf - srpen 2018, severní morava

Profilova fotka
Hledáme svatebního fotografa na 11.8.2018. Svatba se koná v Yacht clubu Maják v Soběšovicích. Díky za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Yach club je krásné místo. Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám k dispozici. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nabídku své služby. Na stránkách naleznete všechny informace a jelikož jsem z F-M tak se můžete i sejít osobně a můžete se na cokoliv zeptat třeba u kávy :). Pavel
Odpovědět
Doporučuji ti Jiřího Šmalce. Profesionál, úžasný fotograf a bezvadná domluva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. Na mých stránkách najdete veškeré informace :) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den připojuji se s nabídkou volného termínu. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás s partnerem oslovil můj styl focení, moc rád dorazím. Připojuji pár fotografií, více u profilu na www nebo fb. Rád zodpovím všechny případné dotazy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude líbit moje nabídka, rád přijedu, přeji hezký večer. Více zasílám do zpráv.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám ještě volný. Ukázku mé práce najdete na mém webu. Pokud budete mít zájem rád vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Dobrý den! termín mám volnej pokud se vám budou líbit má fota tak se mi ozvěte :) Mějte se krásně! Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velmi rád nafotím Váši svatbu. Více najdete na mém profilu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Volno bych měl a místo vypadá fantasticky :) Tak můžete třeba kouknout i ke mě na web, jestli vás můj styl zaujme ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@daginka13 Dobrý den, termín mám taky volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. V případě zájmu bych uvítal i osobní schůzku s oběma partnery. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme. Pokud budete mít zájem, tak napište - rádi vám svatbu nafotíme + případně i videjko zvládneme :). Hezký den M+K
Odpovědět
Za nás velmi ráda doporučuji Michala Krusberského. Milý, ochotný, profesionální... A fotky předčily očekávání ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@daginka13 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný, podívejte se na mé stránky, kde najdete potřebné informace. Přemek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se taky do zástupu Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?