Menu Forum

Svatební fotograf - srpen 2018, severní morava

31. srp 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
daginka13
2
Registrovala se 20. června 2017 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Havířov, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
daginka13
2
Registrovala se 20. června 2017 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Havířov, Region Karviná.
 Hledáme svatebního fotografa na 11.8.2018. Svatba se koná v Yacht clubu Maják v Soběšovicích. Díky za nabídky
26. čer 2017 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý den,
Yach club je krásné místo. Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám k dispozici.
S pozdravem Lukáš
26. čer 2017 v 08:54  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
backovi
Pavel Backa - Fotograf
Pavel Backa PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
6
fotoportrét
fotoportrét
backovi
Pavel Backa - Fotograf
Pavel Backa PRO

6
 Dobrý den,
rád nabídku své služby. Na stránkách naleznete všechny informace a jelikož jsem z F-M tak se můžete i sejít osobně a můžete se na cokoliv zeptat třeba u kávy emoticon.
Pavel
26. čer 2017 v 10:45  •  backovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
4
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
4
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 2 přátele.
 Doporučuji ti Jiřího Šmalce. Profesionál, úžasný fotograf a bezvadná domluva.
26. čer 2017 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

7

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. Na mých stránkách najdete veškeré informace emoticon
Šárka
26. čer 2017 ve 13:10  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

Foto a video - Region Praha
3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den
připojuji se s nabídkou volného termínu.
Markéta Peterková
26. čer 2017 ve 14:03  •  www.marpefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud by Vás s partnerem oslovil můj styl focení, moc rád dorazím. Připojuji pár fotografií, více u profilu na www nebo fb. Rád zodpovím všechny případné dotazy.

Standa Matouš
26. čer 2017 v 15:03  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
26. čer 2017 v 16:40 • kristynafrompraguephoto
fotoportrét
fotoportrét
videoafoto
video a foto
PRO

Foto a video - Region Olomouc
2
fotoportrét
fotoportrét
videoafoto
video a foto
PRO

2
 Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude líbit moje nabídka, rád přijedu, přeji hezký večer. Více zasílám do zpráv.
26. čer 2017 ve 21:12  •  www.facebook.com/videoafoto/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovcacik
Svatební Fotograf Zdeněk Ovčačík
PRO

Foto a video - Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
ovcacik
Svatební Fotograf Zdeněk Ovčačík
PRO

Foto a video - Region Přerov
 Dobrý den, termín mám ještě volný. Ukázku mé práce najdete na mém webu.
Pokud budete mít zájem rád vaši svatbu nafotím.
27. čer 2017 ve 12:50  •  www.foto-ovcacik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (23 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

27

“Máme tu začátek překrásnýho podzimu a brzy tu taky bude zima. Loni jsem těsně před Štědrým dnem měla to štěstí a fotila jednu docela malinkou a intimní svatbu ze které vám bohužel fotky ukázat nemůžu protože respektuju přání novomanželů a tak tedy pujdu s kůží na trh sama. Cca 2 roky zpět jsem s Perky Pug Weddings vyrazila na zimní”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (23 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

27

“Máme tu začátek překrásnýho podzimu a brzy tu taky bude zima. Loni jsem těsně před Štědrým dnem měla to štěstí a fotila jednu docela malinkou a intimní svatbu ze které vám bohužel fotky ukázat nemůžu protože respektuju přání novomanželů a tak tedy pujdu s kůží na trh sama. Cca 2 roky zpět jsem s Perky Pug Weddings vyrazila na zimní”
(Před 2 týdny)

Dobrý den!
termín mám volnej pokud se vám budou líbit má fota tak se mi ozvěte emoticon

Mějte se krásně!
Káťa
27. čer 2017 ve 13:29  •  www.opuntiaphoto.com/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristynafrompraguephoto
Kristýna From Prague Photo
Kristýna Čižinská PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
kristynafrompraguephoto
Kristýna From Prague Photo
Kristýna Čižinská PRO

1
 Dobrý den,
tento termín mám ještě volný. Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce emoticon
28. čer 2017 v 10:34  •  kristynafromprague.pixieset.com/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotobartos
Ivan Bartoš - Svatební fotograf, Fotokoutek
Ivan Bartoš PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
fotobartos
Ivan Bartoš - Svatební fotograf, Fotokoutek
Ivan Bartoš PRO

1
 Dobrý den, termín mám volný a velmi rád nafotím Váši svatbu. Více najdete na mém profilu.
29. čer 2017 ve 20:58  •  www.foto-bartos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (29 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

51

“Svatba kde bylo něco přes 30 dětí. Místo hostiny raut, večer skvělá kapela, do rána playlist mp3, všude kolem naprostá pohoda. Rozhodně jeden z těch top zážitků letošního léta. http://malinaphoto.cz/kacka-petr-summer-wedding-and-thousands-of-children/”
(Před 6 dny)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (29 r.)
Víťa Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

51

“Svatba kde bylo něco přes 30 dětí. Místo hostiny raut, večer skvělá kapela, do rána playlist mp3, všude kolem naprostá pohoda. Rozhodně jeden z těch top zážitků letošního léta. http://malinaphoto.cz/kacka-petr-summer-wedding-and-thousands-of-children/”
(Před 6 dny)

Volno bych měl a místo vypadá fantasticky emoticon Tak můžete třeba kouknout i ke mě na web, jestli vás můj styl zaujme ;)
29. čer 2017 ve 21:26  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
25

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 2 lety)

@daginka13
Dobrý den, termín mám taky volný. Budu rád, pokud byste si našla čas a podívala se na mojí tvorbu. V případě zájmu bych uvítal i osobní schůzku s oběma partnery. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
30. čer 2017 v 15:48  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
AMAKA tým, FOTO + VIDEO Olomouc, Brno
Martin a Katka Adamcovi PRO

4

“Ze sobotní svatby jsme přijeli jak opojení, nebylo alkoholové, ale fotografické. I ti nejlepší se prostě nemohou připravit na vše, proto kvalita vždy kolísá třeba v rozmezí 70-100%. Tentokrát vše klaplo na 100%, počasí, lidé byli příjemní a vstřícní, prostředí, vše hrálo do karet, a tak jsme rádi i za nevěstu - určitě se může těšit na krásné fotografie :).”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
AMAKA tým, FOTO + VIDEO Olomouc, Brno
Martin a Katka Adamcovi PRO

4

“Ze sobotní svatby jsme přijeli jak opojení, nebylo alkoholové, ale fotografické. I ti nejlepší se prostě nemohou připravit na vše, proto kvalita vždy kolísá třeba v rozmezí 70-100%. Tentokrát vše klaplo na 100%, počasí, lidé byli příjemní a vstřícní, prostředí, vše hrálo do karet, a tak jsme rádi i za nevěstu - určitě se může těšit na krásné fotografie :).”
(Před 1 týdnem)

Zdravíme. Pokud budete mít zájem, tak napište - rádi vám svatbu nafotíme + případně i videjko zvládneme emoticon. Hezký den M+K
1. črc 2017 v 17:46  •  www.svatebni-fotos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 664 příspěvků, 12 alb a 25 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (32 r.)
80
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 664 příspěvků, 12 alb a 23 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Za nás velmi ráda doporučuji Michala Krusberského. Milý, ochotný, profesionální... A fotky předčily očekávání ;)
4. črc 2017 v 06:55  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 8 měsíci)

@daginka13
Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
10. črc 2017 ve 20:49  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

Foto a video - Region Vsetín
4
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

4
 Ahoj,
termín mám volný, podívejte se na mé stránky, kde najdete potřebné informace.

Přemek
10. srp 2017 ve 12:43  •  www.jurca-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
26. srp 2017 ve 23:21 • lukasmarhoul
fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

7
 Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
27. srp 2017 v 06:39  •  ispfoto.cz/piwigo/index.php?/category/172  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
27. srp 2017 ve 13:18 • gabrielkaada
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

4
 Ahoj,
hlásím se taky do zástupu
Přema
29. srp 2017 v 18:44  •  www.jurca-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zalesakphotography (25 r.)
Zálešák Photography
Zbyněk Zálešák PRO

fotoportrét
fotoportrét
zalesakphotography (25 r.)
Zálešák Photography
Zbyněk Zálešák PRO

Dobrý den,
v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat.

Děkuji.
S pozdravem,
Zbyněk Zálešák
31. srp 2017 v 17:38  •  www.zalesakphotography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí